Budućnost i Mornar u srijedu od 20.30
Napisao Milos Pavicevic    utorak, 02 maj 2017 18:05    PDF Štampa El. pošta

9a1060ff068dacd986a46c1c77c9001fPeta utakmica finala plej-ofa Erste lige između Budućnost Volija i Mornara je prekinuta nakon prve četvrtine zbog dojave o bombi u Sportsko  centru ''Morača'' koji je ispražnjen iz bezbjednosnih razloga. Oficijalni spiker zamolio je gledaoce da mirno napuste dvoranu.

97f705748bc12a16468484664cbba832Shodno članu 8 Propozicija takmičenja Erste lige, meč će biti nastavljen u srijedu od 20.30 sati, i to od trenutka prekida, a domaćin je nakon prvih 10 minuta igre vodio rezultatom 24:14.

Budućnost i Mornar trebalo je da odigraju petu odlučujuću utakmicu finalne serije plej-ofa Erste lige, nakon što su oba tima slavili u mečevima na svom terenu u prethodna četiri duela.